Вантажні перевезення по Україні: ціни та особливості їх формування

Вас цікавить ціна на вантажні перевезення по Україні? Телефонуйте прямо зараз, за ​​телефонами компанії «Евакуатор24/7» на сайті або скористайтесь Калькулятором (приблизний розрахунок). Наш менеджер проконсультує Вас з усіх питань, дасть вичерпні відповіді та в найкоротші терміни розрахує оптимальну вартість перевезення вантажу по Україні.

Автоперевезення по Україні, вартість яких в компанії «Евакуатор24/7» варіюється від 12 гривень за 1 кілометр до 35 гривень, залежно від вантажопідйомності автотранспорту.

Реальні середні ціни на вантажоперевезення по Україні — досить важлива інформація для багатьох компаній, які зацікавлені у використанні послуг логістичних фірм. Адже виходячи з витрат на пальне формується і вартість товару в тому числі. А з огляду на нинішні ціни на паливо, просто не можливо ігнорувати цим фактором ціноутворення.

Вартість вантажного перевезення по Україні

В основному вартість вантажоперевезень складається з великої кількості факторів, серед яких:

  • Характер вантажу;
  • Розміри вантажу;
  • Напрямок перевезення;
  • Тип автотранспорту;
  • Вид завантаження та ін.

Для більш точного прорахунку Вам необхідно подзвонити телефоном: +38(093)725-44-11 або +38(098)755-90-90.

ЕКОНОМТЕ З ПІДПРИЄМСТВОМ «Евакуатор24/7»!

Вартість вантажоперевезення по Україні, яке виконується нами, замовник зможе визначити в залежності від габаритів вантажу. Це може бути договірна ціна на вантажоперевезення, яка залежить від факторів, описаних вище. Вирішивши співпрацювати з нами, Ви гарантовано отримаєте вигідну пропозицію і станете постійним клієнтом «Евакуатор24/7».

Цінова політика компанії «Евакуатор24/7» досить демократична, тому співпрацюючи з нами, Ви зможете вигідно заощадити. Наші співробітники транспортують будь-який необхідний вантаж у вказане місце в найкоротші терміни з дотриманням всіх заходів безпеки.

Всупереч усталеній думці, українці часто використовують вантажні перевезення в особистих цілях. Ціна за 1 кілометр не завжди стає вирішальним фактором у питанні вибору виконавця.
Першочергове завдання в цій ситуації — знайти компанію, яка запропонує хороші умови, відповідний транспорт, виконає роботу «під ключ», нічого не втратить і не пошкодить під час транспортування, завантаження/розвантаження.

Доставка вантажів по країні: види та особливості ціноутворення

Вантажні перевезення автомобільним транспортом — стратегічно важлива логістична послуга, яка сьогодні надається не тільки корпоративним компаніям і юридичним особам, а й приватним замовникам.

В залежності від характеру вантажу вартість перевезення може бути від 500 грн і вище. Детально ознайомитися з цінами можна в цьому розділі.

Автоэвакуаторы МАН

Отже, ціноутворення відбувається в залежності від необхідного типу вантажоперевезення по Україні. Адже від дальності шляху проходження варіюється витрата палива. Чим довше шлях, тим більше бензину або солярки може знадобитися. Відповідно, тим дорожче транспортування. Складність навантаження теж впливає на остаточну вартість послуги.