Евакуація автомобілів

Евакуація автомобілів в Хмельницькому, Хмельницькій області та Україні — одна з послуг які надає Компанія «Евакуатор24/7». Ми обслуговуємо машини різних типів: легкові, мінівени, мікроавтобуси, спеціальну техніку (вагою до 25 т).

В нашій компанії тільки висококваліфіковані професійні спеціалісти. Весь персонал — від механіків, водіїв, диспетчерів до вищого керівництва компанії працюють злагоджено, щоб забезпечити максимальний комфорт для клієнтів.

Наші можливості

 • Евакуатор МАН до 5 тонн з гідравлічною платформою яка опускається на землю до автомобіля який треба евакуювати.
 • Евакуатор МАН для навантаження важкої техніки вагою до 15 тонн. Загрузка техніки проводиться через задній гідравлічний борт який відкривається та опускається на землю. В наявності також є лебідка якою можна завантажити на платформу непрацюючу техніку.
 • Трал – автомобіль МАН з причіпною платформою вантажопідйомністю 25 тонн. Загрузка може бути як верхня (краном), так і наїздом техніки з заду на платформу.

Евакуація машин нашою компанією — це цілий перелік послуг, що включає термінову допомогу на дорозі в разі:

 • Попадання авто в ДТП, в результаті чого транспортний засіб не може рухатися самостійно.
 • Блокування колеса при несправності трансмісії, проколі шин.
 • Падіння машини в яр, кювет, канаву.
 • Раптової поломки, яка не дозволяє автомобілю рухатися далі.

Незалежно від ситуації розв’яжемо проблеми, які у Вас виникли найшвидше. Ми гарантуємо швидко відповісти на виклик, оперативно виїхати на місце поломки, досконало вивчити ситуацію, надати якісне обслуговування.

Ми працюємо за такою схемою:

 1. Отримання виклику — оператор обов’язково уточнює місце розташування транспортного засобу і його марку. Також нам необхідна інформація про ситуацію, в якій знаходиться автомобіль (наприклад, ДТП, поломка або потрапляння в кювет);
 2. Підбір евакуатора, виходячи з габаритів і маси транспорту;
 3. Виїзд до місця знаходження авто, навантаження транспортного засобу. За необхідністю використати евакуатор з маніпулятором;
 4. Транспортування автомобіля у місце визначене клієнтом.

Що таке евакуація автомобіля

Транспортний потенціал нашої спецтехніки дозволяє перевезення та аварійне транспортування зламаних, пошкоджених машин, автомобілів з заблокованими колесами та без них.

«Евакуатор24/7» – це Ваша бюджетна евакуація машини в усі точки країни в будь-який час та місце. Наша конкурентна перевага: якість та професіоналізм персоналу, що дозволить евакуювати Ваше авто в максимально короткі строки для економії Вашого часу та грошей. Послуга виконана нашими фахівцями — найоптимальніший спосіб розв’язувати проблеми на дорозі.

Перевезення та евакуація

 • Малолітражних автомобілів (до 1 тони) від 500 грн.
 • Легкових автомобілів, мінівенів від 600 грн.
 • Позашляховиків, малих мікроавтобусів від 700 грн.
 • Спорткарів з невеликим кліренсом від 700 грн.
 • Легких вантажівок, мікроавтобусів з довгою базою (до 2,5 тонн) від 800 грн.
 • Малотоннажних вантажівок (до 5 тонн) від 1000 грн.
 • Для навантаження тяжкої техніки вагою до 15 тонн від 1000 грн.

Як проходить евакуація авто

Евакуацію проводимо після узгодження замовлення у нашого диспетчера, який підбирає найближче розташований до Вас автоевакуатор. Приймаємо виклики цілодобово.

Надаємо послугу евакуації в присутності власника, або за його бажанням самостійно.

Для ознайомлення з переліком цін на послуги перевезення автотранспорту відвідайте розділ Ціни.

Приблизну вартість послуги Ви можете розрахувати за допомогою Калькулятора

Звертайтесь у компанію «Евакуатор24/7». Ми надамо кваліфіковані послуги евакуації автотранспорту. Ми поважаємо клієнта і відповідаємо за своєчасність збереження Вашого майна і рівень сервісу. Замовляйте евакуацію у нас! Співпрацювати з нами зручно, приємно і вигідно!

Парк МАН