Перевезення сільгосптехніки

Перевезення сільгосптехніки — процес трудомісткий, що має на увазі свої нюанси та правила. Такі послуги потребують як великі агрохолдинги, так і дрібні індивідуальні підприємці.

Евакуатор для трактора у Хмельницькому можна замовити зателефонувавши у нашу компанію. При цьому попит на перевезення мають як нові, так і ті, які були у використанні комбайни, трактори, сівалки та інші механізми. Перевезення сільгосптехніки, таким чином, допомагає забезпечити всіх бажаючих необхідними механізмами й технікою.

Особливості перевезення сільгосптехніки

При перевезенні сільгосптехніки виникають «підводні камені». Наприклад, ширина нерозбірного обладнання перевищує часом 2,60 м і виступає при транспортуванні на зустрічну смугу руху, створюючи при цьому небезпеку.

Перевезення комбайна тралом, як і транспортування тракторів, наприклад, вимагає великих висот, і продуманості маршруту в об’їзд тунелів і низьких мостів.

Проблему, що склалася перевізники вирішують в службі експлуатації доріг України, отримуючи від них відповідний дозвіл. Необхідно дозвіл і в транспортному відомстві регіону, по дорогах якого буде переміщатися вантаж.

Попри сезонний характер перевезення сільськогосподарської техніки, зустрічаються й індивідуальні випадки, коли виникає необхідність доставити нову сільгосптехніку на стоянки транспортних і агропромислових підприємств.

Варто відзначити що вартість перевезення сільскогосподарської техніки від 600 грн. Подробиці можна подивитися в розділі ціни.

Приблизну вартість послуги Ви можете розрахувати за допомогою Калькулятора

Скористайтесь нашими послугами

Перевезення сільгосптехніки Ман 15т

Терміново потрібно перевезти сільськогосподарську техніку? Звертайтесь у нашу компанію «Евакуатор24/7». Ми здійснимо недорогі, проте висококваліфіковані послуги для юридичних осіб та жителів міста, області. Ми поважаємо клієнта і відповідаємо за своєчасність збереження майна і рівень сервісу. Співпрацювати з нами зручно, приємно і вигідно!