Евакуатор Хмельницький (автоевакуатор) в Хмельницькому замовити евакуатор (автоевакуатор) автомобілів в Хмельницькому і Хмельницькій області
 • Українська
 • Русский
 • English
 • 7   /   24    /   365

 • 098 439-44-11
  099 439-44-11
 • Вантажоперевезення

  www.avtoevakyator.com.ua

  Автомобільні вантажоперевезення – один з найбільш затребуваних видів доставки вантажів не тільки в Україні, а й в усьому світі. Кожен день тисячі вантажівок мчать по дорогах, доставляючи різні товари в усі куточки країни. Узагальнено такий вид діяльності називають транспортною логістикою. В дане поняття включені не тільки самі автоперевезення, але і весь складний комплекс по підбору, утриманню і використанню автопарків і всіх видів супутнього обладнання.

  Види та типи техніки

  Поділяючи вищезгаданий вид діяльності на величезну кількість підвидів, варто зупиниться на одному, а саме на тому, яким безпосередньо займається наша компанія. Автомобільні вантажоперевезення на відкритих платформах – є важливою складовою частиною логістики як маленьких підприємств, так і цілих галузей держави. Що ж найчастіше ми вкладаємо в поняття відкрита платформа, давайте розберемося. У найпростішому виконання це може бути маленький евакуатор, здатний перевозити не дуже важкі вантажі, як правило від 1 до 2 тон. Далі за логікою слід розташувати більшу евакуаторну техніку, на яку можна з легкістю завантажити 3, 4 або навіть 5 тон. Наступними транспортними засобами по ієрархії будуть найбільші евакуатори, здатні везти від 6 і до 15 тон ваги. Замикають цей безбортовой ряд різні стандартні, або низькорамні платформи, де корисне навантаження буде залежати від кількості осей або ж законодавчих обмежень щодо використання доріг загального користування, в нашому випадку в Україні.

  Види вантажів

  Тепер настав час поговорити про категорії вантажів, що часто стають об’єктом такої діяльності. Почнемо зі стандартних габаритних, які в принципі можна перевозити і закритими видами транспорту. Різноманітне обладнання, як промислове, так і приватного характеру, будівельні матеріали (цегла, газоблок, піноблок, залізобетонні вироби, палі, руберойд, мінеральна вата і т.п.), практично весь спектр металопрокату, неподрібнена деревина, в тому числі і вироби з неї (кругляк, дошка, брус, балка і т.п.), різні конструкції, сипучі і рідкі речовини, що знаходяться в бочках або інший надійній упаковці, а також незліченну кількість інших предметів і товарів. У Вас безсумнівно виникає питання, чому саме відкриті платформи, а не звичайні фургони або тенти. Все досить просто, швидкість, а також зручність завантажувальних і розвантажувальних робіт. Іноді такий вибір не просто зручний, а єдино можливим через низку особливостей територій або будівель, де здійснюється завантаження або вивантаження.

  Тепер розглянемо другий, і, мабуть, самий специфічний вид платформних перевезень, а саме переміщення великогабаритних вантажів. Великогабаритним вантажем (іноді в побуті «негабаритним») називають будь-який вантаж, який при знаходженні на транспорті перевищує законодавчо визначені норми. Розглянемо їх: висота понад 4 метри від дорожнього полотна; ширина більше 2,6 метра; довжина виступу за задній габарит автомобіля більш ніж на 2 метри. Як приклад: вагончики, кіоски, великі конструкції, довгомірні вироби, об’єкти з сильно виступаючими частинами і багато іншого. Такі перевезення іноді вимагають відповідного погодження з органами, що відповідають за безпеку дорожнього руху, а також отримання потрібного дозволу.

  Отже, ми визначили два ключових напрямки вантажоперевезень на відкритих платформах:

  • Перевезення звичайних вантажів – недорого, зручно, швидко і якісно.
  • Доставка великогабаритних об’єктів – акуратно і в строк.

  Друзі, звернувшись до нас, Ви знайдете вірний спосіб вирішення широкого спектру завдань.

  Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам в будь-який час незалежно від складнощів і інших обставин.

  як замовити автоевакуатор в Хмельницькому https://avtoevakyator.com.ua

 • FAQ


  Відгуки

  Звернулася по допомогу вивезти старий диван. Диван розібрали за 5 хвилин, все винесли миттєво. Хлопці професіонали своєї справи

  Спасибі величезне, приїхали під час, диван утилізували менше, ніж за 10хв. Буду ще з задоволенням звертатися) все було дуже організовано.

  Везли с Хмельницкого в Киев - доехали с ветерком. Уважаю !

  Page 1 of 19:
  «
   
   
  1
  2
  3
   
  »
   

 • Call Now Button