Евакуатор Хмельницький (автоевакуатор) в Хмельницькому замовити евакуатор (автоевакуатор) автомобілів в Хмельницькому і Хмельницькій області
 • Українська
 • Русский
 • English
 • 7   /   24    /   365

 • 098 439-44-11
  099 439-44-11
 • Послуги

  www.avtoevakyator.com.ua

  Наша компанія вже довгий час займається наданням послуг автоевакуаторів в місті Хмельницькому, а також по всій країні. Ми недопустимо марної трати Вашого часу та грошей, а при необхідності доставимо автомобіль і без Вашої присутності. Наші співробітники допоможуть з оптимальним вибором сервісу, і вирішать масу інших важливих питань. Крім автоевакуації ми готові допомогти в перевезеннях сільськогосподарської або будь-якої іншої спеціальної техніки та її окремих компонентів. Також ми займаємося вантажоперевезеннями на відкритих платформах і доставкою великогабаритних вантажів по всій території України.

  Наш автопарк
  Стандартні евакуатори з різноманітною вантажопідіймальністю
  Стандартні евакуатори різної вантажопідйомності

  Евакуатор зі зсувною платформою
  Евакуатори з зсувною платформою

  Вантажні евакуатори
  Вантажні евакуатори

  Чекаємо на ваші замовлення, дзвінки та пропозиції для співпраці!

  Останнім часом попит на послуги евакуаторів безперервно показує тенденцію зростання. Це пов’язано в першу чергу з постійно зростаючою кількістю автомобільного транспорту самих різних категорій на дорогах нашої країни. Люди все частіше купують автомобілі, як нові, так і старі в своє особисте користування, а також для забезпечення всіляких потреб приватного бізнесу або державних структур.

  Як правило власники намагаються підтримувати транспортні засоби в справному стані. На жаль, поломки трапляються незалежно від того, нова машина чи не зовсім. Найчастіше після такої неприємності у водіїв виникає закономірне питання: «Що робити?». Автомобіль потребує ремонту, а самостійно дістатися до автосервісу або станції технічного обслуговування не може. А іноді автомобіль не просто підвів, «ощаслививши» свого власника поломкою, а потрапив в дорожньо-транспортну пригоду. І тепер потрібно не просто евакуювати авто, але і визначитися з вибором автосервісу, так як після аварії знадобиться робота цілого ряду майстрів крім звичайного автослюсаря. У всіх цих випадках необхідно викликати автоевакуатор.

  Потерпілий автовласник, часто перебуваючи в стані психологічного збудження, пов’язаного не тільки з подією, але і з «поломкою» особистих планів, усвідомленням додаткових витрат і іншими проблемами викликає перший-ліпший евакуатор. У такому випадку можливе настання ще більш складних та неприємних «сюрпризів». Непрофесійна завантаження потерпілого автомобіля на платформу з нанесенням додаткових ушкоджень, довгі години очікування допомоги, штучне завищення вартості послуг, відверто хамська поведінка водія спеціальної техніки та багато іншого, точно не налаштовує на заспокоєння.

  Необхідна допомога? Звертайтесь до нас. Ми ніколи не відмовляємо.

  Незалежно від часу доби, примх погоди, зробимо все, щоб виправдати Вашу довіру.

  як замовити автоевакуатор в Хмельницькому https://avtoevakyator.com.ua/uk/

 • FAQ


  Відгуки

  Звернулася по допомогу вивезти старий диван. Диван розібрали за 5 хвилин, все винесли миттєво. Хлопці професіонали своєї справи

  Спасибі величезне, приїхали під час, диван утилізували менше, ніж за 10хв. Буду ще з задоволенням звертатися) все було дуже організовано.

  Везли с Хмельницкого в Киев - доехали с ветерком. Уважаю !

  Page 1 of 19:
  «
   
   
  1
  2
  3
   
  »
   

 • Call Now Button