Евакуатор Хмельницький (автоевакуатор) в Хмельницькому замовити евакуатор (автоевакуатор) автомобілів в Хмельницькому і Хмельницькій області
 • Українська
 • Русский
 • English
 • 7   /   24    /   365

 • 098 439-44-11
  099 439-44-11
 • Перевезення сільскогосподарської та спеціальної техніки

  www.avtoevakyator.com.ua

  Послуги з перевезення сільськогосподарської та спеціальної техніки є невід’ємною частиною багатьох виробничих, будівельних, сільськогосподарських та інших процесів, пов’язаних з життєдіяльністю та розвитком, як окремих регіонів, так і України в цілому. Ні для кого не таємниця, що ключовими і найбільш перспективними сферами наповнення бюджету країни є аграрна та промислова галузі. У зв’язку з цим постійно зростає потреба у швидкій і якісній ротації різноманітних видів техніки, що знаходиться на балансі, як великих підприємств, так і окремих фізичних осіб. Найчастіше необхідність перевезення зазначених видів техніки виникає за таких поширених причин: доставка на ремонт після поломки, потреба у використанні на іншій ділянці роботи (своїм ходом може виявитися значно дорожче або довше), свіжа купівля, доукомплектування, заборона на самостійне переміщення по дорогах загального користування (приводяться в рух гусеницями), виїмка (арешти, вилучення) і тому подібним. У всіх цих випадках слід вдатися до послуг спеціально-призначеної техніки для здійснення подібних перевезень. Вибір перевізника – це вибір партнера, від якого буде залежати не тільки успіх Вашого бізнесу, а й можливо репутація. Ми завжди цінуємо репутацію як свою, так і наших клієнтів. Звернувшись до нас, Ви отримаєте своєчасну, якісну, недорогу допомогу у вирішенні різноманітних логістичних завдань.

  Які види техніки ми перевозимо

  Ми обережно і дбайливо поставимося до різних видів сільськогосподарської техніки, такої як: трактора (від міні варіантів до великих представників цього, настільки популярного ряду), комбайни для збирання врожаю, різні зрошувальні машини, причіпні види (розкидачі, причепи, сівалки, зрошувачі і інші), окремо взяті компоненти (жатки, плуги, культиватори, запасні колеса для комбайнів і тракторів).

  Відомо, що про державу судять по незліченній кількості факторів. Одним з таких є якість автомобільних доріг. Ми з задоволенням готові допомогти в будівництві і розвитку інфраструктури України. У будь-який час дня і ночі, без вихідних і свят, в дощ, сніг і навіть в сонячну погоду будемо возити настільки затребувану дорожню техніку (катки, мініекскаватори, пристрої для нанесення розмітки, фрези для асфальту і багато іншого).

  З огляду на кількість будівельних майданчиків і здійснюваних на них будівельних робіт не можна обійти стороною цей важливий і затребуваний вид спецтехніки. Виходячи з досвіду, в переважній більшості випадків її переміщення самостійно виключено через особливості конструкції (наявність гусениць, відсутність ходової частини взагалі, дуже виступаючі частини, неприпустимий шум). У той же час затримки при будівництві неприпустимі, і несуть за собою додаткові фінансовий незручності. Саме тут і стане в пригоді організована і безпечна транспортна логістика.

  Крім всіх перерахованих вище видів спеціальної та сільгосптехніки існує багато інших, які також потребують евакуації. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені в якості отримуваних послуг. Наявність всього необхідного обладнання дозволить, не втрачаючи часу, на найвищому рівні організувати як разове переміщення вищезазначених позицій, так і постійне їх перевезення, що в свою чергу позитивно позначиться на бюджеті замовника і репутації перевізника.

  На сьогоднішній день величезна кількість клієнтів залишилося задоволеним рівнем послуг, що надаються. Багато з них вже є нашими друзями і партнерами. Ми завжди намагаємось залишити про себе тільки позитивні спогади і бажання звернеться до нас знову.

  Замовлення виконаємо швидко та якісно!

  як замовити автоевакуатор в Хмельницькому https://avtoevakyator.com.ua

 • FAQ


  Відгуки

  Звернулася по допомогу вивезти старий диван. Диван розібрали за 5 хвилин, все винесли миттєво. Хлопці професіонали своєї справи

  Спасибі величезне, приїхали під час, диван утилізували менше, ніж за 10хв. Буду ще з задоволенням звертатися) все було дуже організовано.

  Везли с Хмельницкого в Киев - доехали с ветерком. Уважаю !

  Page 1 of 19:
  «
   
   
  1
  2
  3
   
  »
   

 • Call Now Button