Евакуатор Хмельницький (автоевакуатор) в Хмельницькому замовити евакуатор (автоевакуатор) автомобілів в Хмельницькому і Хмельницькій області
 • Українська
 • Русский
 • English
 • 7   /   24    /   365

 • 098 439-44-11
  099 439-44-11
 • Евакуація автотранспорту

  www.avtoevakyator.com.ua

  Основним розділом діяльності нашої компанії є евакуація та перевезення транспортних засобів різних категорій.

  Здавалося б, на перший погляд немає нічого складного в тому, щоб загрузити автомобіль на платформу і перевезти його до місця призначення, але це тільки на перший погляд. Якщо коротко описати процес, то ми побачимо безліч дрібниць, без яких виконання описуваної роботи стає вкрай складним, а іноді і неможливим зовсім. Однак давайте спробуємо: припустимо, що Ви не потрапили в аварію, а лише зламався один з ключових вузлів належного Вам автомобіля, припустимо зчеплення. З такою поломкою подальший рух – неможливий. В цьому випадку розсудливим буде викликати евакуатор, що Ви і робите.

  Прийнявши виклик і уточнивши базову інформацію про несправності авто, чи обертаються колеса, справність рульового управління, кількість пасажирів і інше, необхідне для правильного вибору типу автоевакуатора, ми негайно висилаємо спецтранспорт з водієм для надання Вам необхідної допомоги. Після приїзду до Вас, фахівець оцінює зручність розташування автомобіля, його кліренс (просвіт від дорожнього полотна до днища), наявність буксирувальних елементів, вид і форму колісних дисків, встановлені тюнінг–деталі (аеродинамічні спойлера на бамперах, підсвічування днища і т.п.) , працездатність пневматичної підвіски, якщо така встановлена і багато іншого. Весь комплекс такого роду інформації допомагає правильно вибрати спосіб завантаження авто і не допустити нанесення додаткових ушкоджень.

  Найчастіше приватні евакуатори – одинаки не особливо беруть до уваги такі деталі, в наслідок чого у автомобілістів складається спочатку неправильне враження про здатність такої спецтехніки зробити роботу обережно. Наступним кроком буде саме завантаження транспортного засобу. Після завантаження необхідно закріпити машину на платформі належним чином, а для цього потрібно мати не тільки закріплювальні пристосування, а й вміти ними користуватися. Наприклад, існує більше 7 надійних способів кріплення колеса до платформи за допомогою стяжних ременів і маса неприпустимих до застосування, якими найчастіше користуються недобросовісні перевізники з метою економії часу. Після всіх виконаних маніпуляцій настає час транспортування. Етап дуже відповідальний і вимагає від водія постійного контролю за платформою, як в денний час, так і вночі, використовуючи засоби освітлення вантажу. Ну і нарешті процес вивантаження автомобіля, так само як і завантаження – повільно, обережно, не допускаючи довільного скочування і пошкоджень. Ми описали той класичний випадок, коли практично немає ускладнень, форс-мажорних обставин та інших перешкод. А тепер уявіть собі, що іноді потрібно забрати авто після серйозного ДТП, коли немає ні коліс, ні кузовних частин і це не тільки легкове авто, а може і комерційний транспорт різних вагових категорій.

  Види евакуації і транспортування:

  • Легкового автомобіля, мотоцикла – найпростіший і недорогий вид робіт. Ми доставимо Вашу машину/мотоцикл в будь-яку точку міста або країни. Завантажимо і перевеземо як справний, так і повністю розбитий транспорт.
  • Позашляховика або мінівена – вимагає правильного підбору машини що перевозить, з відповідними ваговими параметрами, відноситься до нескладних видів робіт.
  • Мікроавтобусів (Sprinter, VW LT), невеликих вантажівок і їм подібних – здійснюється технічними засобами, обладнаними досить довгою платформою і широкою, стійкою колісною базою.
  • Вантажного транспорту – здійснюється великими евакуаторами, найчастіше методом часткового навантаження і є дуже специфічною і тривалою роботою.
  • Автобусів – як і вантажівок передбачає наявність складної техніки і сформованих навичок роботи фахівців.
  • Кількох транспортних засобів одночасно – один з найбільш економічно вигідних видів перевезеннь для замовника. Таким чином здійснюється доставка як старих автомобілів, так і нових.

  Чекаємо ваших дзвінків та замовлень!

  як замовити автоевакуатор в Хмельницькому https://avtoevakyator.com.ua

 • FAQ


  Відгуки

  Звернулася по допомогу вивезти старий диван. Диван розібрали за 5 хвилин, все винесли миттєво. Хлопці професіонали своєї справи

  Спасибі величезне, приїхали під час, диван утилізували менше, ніж за 10хв. Буду ще з задоволенням звертатися) все було дуже організовано.

  Везли с Хмельницкого в Киев - доехали с ветерком. Уважаю !

  Page 1 of 19:
  «
   
   
  1
  2
  3
   
  »
   

 • Call Now Button