Евакуатор Хмельницький (автоевакуатор) в Хмельницькому замовити евакуатор (автоевакуатор) автомобілів в Хмельницькому і Хмельницькій області
 • Українська
 • Русский
 • English
 • 7   /   24    /   365

 • 098 439-44-11
  099 439-44-11
 • Як викликати евакуатор?
  Замовити евакуатор в компанії можливо в будь-який час, 24 години на добу.

  В залежності від терміновості замовлення виклику евакуатора, Ви можете здійснити екстрений виклик по телефону: +38(093)725-44-11 або залишити заявку на перевезення завчасно.

  Для оформлення замовлення диспетчеру необхідно повідомити наступне:

  * — поля, обов'язкові для заповнення.

 • 1. Одеса – Хмельницький дешево. При необхідності доставки автомобіля / вантажу з м Одеса в м Хмельницький вартість замовлення можна розрахувати індивідуально без оплати вартості подачі евакуатора, а також отримати знижку. Детальніше...


  2. Одеса – західна Україна дешево. При необхідності доставки автомобіля / вантажу з м Одеса в західні регіони України вартість замовлення можна розрахувати індивідуально без оплати вартості подачі евакуатора, а також отримати знижку. Детальніше...


  3. Хмельницький – Одеса дешево. При необхідності доставки автомобіля / вантажу з м Хмельницький в м Одеса вартість замовлення можна розрахувати індивідуально без оплати вартості подачі евакуатора, а також отримати знижку. Детальніше...


  4. Західна Україна – Одеса дешево. При необхідності доставки автомобіля / вантажу із західних регіонів України в м Одеса вартість замовлення можна розрахувати індивідуально без оплати вартості подачі евакуатора, а також отримати знижку. Детальніше...


  5. Київ, Чернігів, Суми, Полтава, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь, Кропивницький, Миколаїв, Кривий Ріг. При необхідності доставки автомобіля / вантажу вартість замовлення можна розрахувати індивідуально без оплати вартості подачі евакуатора, а також отримати знижку.Детальніше...


 • Переваги компанії

  Наш автопарк
  Наш автопарк
  Різноспрямована спеціальна техніка, оснащена всіма необхідними пристроями дозволяє проводити навіть найскладніші заходи щодо евакуації і перевезення.
  Працюємо 24г на добу
  Працюємо 24г на добу
  Ми працюємо в цілодобовому режимі в Хмельницькому і області, а також здійснюємо міжміські перевезення 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.
  Технічна допомога
  Технічна допомога
  Наш евакуатор не тільки відвезе зламаний або пошкоджений автомобіль, але і вирішить ще масу всіляких проблем зовсім не дорого.

  Чому варто довіритися нам?

  Ми надаємо допомогу в будь-якій ситуації на дорозі
  Звернувшись до нас, Ви отримаєте Кваліфіковану допомогу не тільки на дорогах загального користування чи на бездоріжжі, але і в інших тяжко доступних місцях
  Працюємо без вихідних і у свята
  Співробітники нашої служби евакуації в будь-який час доби готові прийти Вам на допомогу. В усі вихідні та свята, в зручний для Вас час виклик буде прийнято і це ніяк не відобразиться на ціні наданих послуг.
  Ми йдемо на зустріч клієнтам
  Наша компанія працює з готівковим та безготівковим розрахунком. Ми підписуємо угоди з автотехцентрами, страховими компаніями і автосалонами. Для постійних клієнтів завжди готові надати знижку на наші послуги.
  Нашими клієнтами стали понад 1 600 чоловік
  Ми
  Чекаємо
  ВАС!
  «Ми ніколи не відмовляємо!»

  Автоевакуатор, замовлення послуги

  У сучасному місті, такому як Хмельницький, де будівництво будинків на кожному кроці стало нормою, зростання кількості автомобілів є невід'ємною складовою частиною розвитку. Будь-які транспортні засоби, що є дуже старими, або зовсім нові - схильні до поломок. Крім цього ніхто з водіїв не застрахований від аварії, і тут навіть наявність солідного досвіду не дає повних гарантій, так як пошкодити можуть і припарковану машину. А іноді трапляється, що авто банально не можуть вибратися з різних дорожніх «капканів»: застряглі у болоті, снігу, завислі на бордюрах та інших штучних або природних перешкодах.

  Звичайно можна спробувати перемістити, або як кажуть «зірвати» машину самостійно, або за допомогою іншої, використовуючи трос. В цьому випадку, майже напевно Ви нанесете додаткові пошкодження своєму "залізному другу», які вилиються в додаткові витрати на ремонт. У всіх цих випадках раціональним і обґрунтованим буде виклик евакуатора - автомобіля, обладнаного набором спеціальних технічних засобів, що дозволяють безболісно вирішувати цілий комплекс завдань з вилучення, завантаження і транспортування різних видів техніки в будь-який час і в будь-яких кліматичних умовах. Крім усього перерахованого вище в таких містах як Хмельницький і навіть набагато менших постійно виникає маса питань, пов'язаних з перевезенням всіляких вантажів, в тому числі і великогабаритних. В цьому випадку евакуатор знадобиться чи не найкраще. Адже даний вид спецтехніки є в першу чергу нічим іншим як платформою, що не передбачає наявність даху і навіть бортів. Такі технічні особливості роблять його більш придатним для перевезення вантажів з виступаючими габаритами, а також спрощують навантаження різноманітних товарів на платформу.

  Наша служба евакуації розташована в місті Хмельницькому, успішно допомагає вирішувати різноманітні завдання жителям міста, області, а часто і всієї України вже 5 років. За такий термін роботи ми озброїлися досить великим парком спеціалізованої техніки, що дозволяє з упевненістю сказати, що ми не відмовляємо нашим клієнтам ніколи, не примушуємо їх довго чекати. Понад 900 евакуйованих машин, величезна кількість перевезених вантажів, понад 1600 вдячних клієнтів - це і є наш внесок у розвиток інфраструктури регіону. Співробітники нашої невеликої, але дружної команди мають величезний досвід роботи в сфері автоевакуації і вантажоперевезень. Це з упевненістю дозволяє стверджувати, що ми кращі на ринку подібних послуг.

  При виникненні у Вас необхідності скористатися нашими послугами, ми підберемо найбільш підходящу техніку для вирішення поставлених завдань. Це можуть бути стандартні евакуатори - для перевезення одного чи декількох автомобілів або доставки вантажів, із рухомою гідравлічною платформою - для евакуації після дорожньо-транспортної пригоди, обладнані краном-маніпулятором - при необхідності проведення складних технічних робіт з безпечного вилучення транспортних засобів для їх подальшого транспортування, а також для швидкого навантаження і розвантаження різноманітних вантажів. Крім цього у нас завжди Ви зможете знайти такі рідкісні види евакуаторної техніки, як повнопривідні - завжди готові дістатися в самі важко проїзні місця і виконати поставлені перед ними завдання в повній мірі, заощадивши Ваш час та гроші, що в сьогоднішніх реаліях є дуже важливим.

  Підводячи підсумок, варто зупинитися на ключових моментах при виборі компанії - вантажоперевізника, а це: якість послуг, що надаються, час, витрачений на вантажно-розвантажувальні роботи, вартість виконання замовлення, ну і важливо - готовність йти на зустріч своїм клієнтам. Ми надаємо весь комплекс послуг в сфері евакуації і вантажоперевезень на відкритих платформах і завжди готові прийти до Вас на допомогу.

  Чекаємо ваших замовлень!

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  Евакуатор Хмельницький (автоевакуатор) в Хмельницькому
  Average rating:  
   2 reviews
  by Алена on Евакуатор Хмельницький (автоевакуатор) в Хмельницькому

  Спасибо - помогли...

  by Антон on Евакуатор Хмельницький (автоевакуатор) в Хмельницькому

  Отличная служба с недорогими ценами

 • FAQ

  🚀 Як замовити евакуатор в Хмельницькому дешево?

  Для того щоб викликати евакуатор дешево в місті Хмельницький достатньо зателефонувати нам по телефону +38 (093) 725-44-11 або вибрати підходящу пропозицію на сайті і натиснути на кнопку "Викликати".
  Вам буде запропоновано кілька варіантів виклику евакуатора в Хмельницькому.

  +38(093)725-44-11

  🌈 Скільки коштує викликати евакуатор в Хмельницькому нашої служби?

  Наші ціни на рівні ринковий, але якість послуг - набагато вище!
  Наша компанія працює з готівковим і безготівковим розрахунком. Ми укладаємо договори з автотехцентру, страховими компаніями та автосалонами. Для постійних клієнтів завжди готові запропонувати знижку на наші послуги.

  +38(093)725-44-11

  🚨 Які послуги надає наша служба евакуації в Хмельницькому?

  Ми надаємо допомогу в будь-якій ситуації на дорозі
  Звернувшись до нас, Ви отримаєте кваліфіковану допомогу не тільки на дорогах загального користування і на бездоріжжі, але і в інших важкодоступних місцях.
  Це можуть бути стандартні евакуатори - для перевезення автомобілів (одного або декількох) або доставки вантажів, із механізмом гідравлічної платформою - для евакуації після дорожньо-транспортної пригоди, обладнані краном-маніпулятором - при необхідності твори складних технічних робіт з безпечного вилучення транспортних засобів для їх подальшої транспортування, а також для швидкої навантаження і розвантаження різноманітних вантажів. Крім цього у нас завжди Ви зможете знайти такі рідкісні види евакуаторної техніки, як повнопривідні - завжди готові дістатися в самі важко проїзні місця і виконати поставлені перед ними завдання в повній мірі, заощадивши Ваш час та гроші, що в сьогоднішніх реаліях є дуже важливим.

  +38(093)725-44-11

  🇺🇦 Чи можна замовити евакуатор до (-з) будь-якої точки України?

  Так! Наші співробітники допоможуть з оптимальним вибором сервісу, і вирішать масу інших важливих питань. Крім автоевакуації ми готові допомогти в перевезеннях сільськогосподарської або будь-який інший спеціальної техніки та її окремих компонентів. Також ми займаємося вантажоперевезеннями на відкритих платформах і доставкою великогабаритних вантажів по всій території України.

  +38(093)725-44-11


  Відгуки

  Звернулася по допомогу вивезти старий диван. Диван розібрали за 5 хвилин, все винесли миттєво. Хлопці професіонали своєї справи

  Спасибі величезне, приїхали під час, диван утилізували менше, ніж за 10хв. Буду ще з задоволенням звертатися) все було дуже організовано.

  by Алена on Евакуатор Хмельницький (автоевакуатор) в Хмельницькому

  Спасибо - помогли...

  Везли с Хмельницкого в Киев - доехали с ветерком. Уважаю !

  Page 1 of 19:
  «
   
   
  1
  2
  3
   
  »
   

 • Call Now Button